سیگنال دهی اختصاصی

سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال های ارز دیجیتالی یا به اصطلاحی سیگنال های رمز ارزی، سیگنال های هستند که به منظور سود دهی و افزایش سود کاربران تولید شده اند، یکی دیگر از دلایل تولید و به وجود آمدن سیگنال های ارز دیجیتالی کاهش خسارت و ضرر ها می باشد.

سینگال های ارز دیجیتالی بسیار زیاد هستند که به صورت کلی فعالیت می کنند: سیگنال های ارز دیجیتالی رایگان و سیگنال های ارز دیجیتالی فروشی‌.

عده ای از این سیگنال های ارز دیجیتالی به صورت اینترنتی و رایگان هستند و به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه ای خدمات لازم و مفید را در اختیار کاربران قرار می دهند و عده ای از این سیگنال ها به صورت فروشی هستند و کاربران باید اشتراک بخرند و سپس از خدمات سیگنال های ارز دیجیتالی استفاده کنند. لازم به ذکر است که سیگنال های ارز دیجیتالی فروشی خدمات بسیار بیشتری را می دهند.

در دنیای ارز دیجیتالی و بازار ارز دیجیتالی باید اطلاعات کافی برای دستیابی به سود بالا تر و سرمایه گذاری موفق تر داشت و با استفاده از سیگنال ارز دیجیتالی می توان میزان موفقیت را دو چندان بالا برد و احتمال زیان و ریسک بسیار کم تری را متحمل شد.

با استفاده از این سیگنال های ارز دیجیتالی می توان از قیمت های ارز دیجیتالی و زمان های مناسب برای فروش ارز دیجیتالی مطلع شد. در اصل ارز های دیجیتالی به همین منظور ایجاد و تولید شده اند تا روند قیمت ارز دیجیتالی را به صورت دقیق تری تحلیل کنند.

انواع متعددی از سیگنال های ارز دیجیتالی موجود هستند که قوی ترین نوع سیگنال های ارز دیجیتالی که قدرت تحلیل بسیار بیشتری دارند، سیگنال های هستند که توسط تحلیل گران موفق تری و با تجربه تری تولید شده اند. این افراد با تولید سیگنال های ارز دیجیتالی با قدرت تحلیل بسیار بالا می توانند بهترین راه موفقیت و کسب سود دهی بالا را در اختیار کاربران خود قرار دهند و کاربران را به موفقیت و پیشرفت نزدیک تر کنند.

سیگنال های ارز دیجیتالی یا رمز گذاری، سیگنال های هستند که می توان برای هر ارزی از آن ها استفاده کرد و قدرت تحلیل و بررسی آن ها نهایت استفاده را برد. لازم به ذکر است که هیچ کدام از سیگنال های ارزی نمی تواند تضمین سود صد در صدی بدهد اما می تواند یک کمک کننده واقعی و قوی باشد که احتمالات شکت و ضرر را بسیار کم می کند.

اکثر سیگنال های ارز دیجیتالی اطلاعاتی می دهند که می توان از آن ها به صورت هوشمندانه استفاده کرد:

 • ارز های دیجیتالی رمز گذاری شده مورد نظر کاربر برای فروش یا خرید
 • قیمت لحظه ای ارز دیجیتالی یا ارز رمز گذاری شده
 • اهداف هوشمند برای جلو گیری از زیان و توقف ضرر ها
 • اهداف فروش ارز های دیجیتالی و… .

این اطلاعات برای سرمایه گذاری و خرید و فروش ارزی بسیار مهم می باشند و افرادی که به دنبال سرمایه گذاری موفق با سود بالایی هستند می توانند از سیگنال های ارز دیجیتالی استفاده کنند تا به میزان سود دهی بسیار بالایی برسند و احتمالات ضرر و زیان را تا حد قابل توجی کاهش بدهند.

سیگنال ارز دیجیتال پیمان بنده سری

در سیگنال ارز دیجیتال اختصاصی، من راهنمای شما هستم تا به راحتی و بدون دغدغه بتوانید کسب سود کنید.بنده با تحلیل و بررسی بازار ارزهای دیجیتال، سیگنال های ترید را به شما خواهم داد.

به بیان ساده، دقیقا به شما خواهم گفت کدام ارز دیجیتال را در چه زمان و چه قیمتی بخرید و بفروشید. پس فقط کافیست چند دقیقه در ماه برای خرید فروش ارزهای گفته شده وقت بگذارید و تمام ماه را در سودهای عالی باشید.

سیگنال دهی صرفا برای سیگنال های بلند مدت (حدود دو تا سه ماهه) به صورت اختصاصی انجام می شود و پس از ثبت نام، شما در پنل سیگنال دهی،جدیدترین سیگنال های خرید ارز دیجیتال برای شما پیامک می شود و هنگام فروش هم سیگنال ها را برایتان پیامک می کنیم تا سریعا اطلاع پیدا کنید و خیالتان از این بابت راحت باشد.

این فقط بخش کوچکی از ماجراست و بخش بزرگتر آن، این است که شما با پرداخت تنها یک حق عضویت در سه کانال VIP ما عضو میشین که شامل سه بخش VIP SPOT، VIP FUTURE و کانال آموزش میباشد که مختصر به تشریح هر یک میپردازیم:

 • در کانال اسپات، ما روزانه چندین سیگنال در حالت اسپات و بدون ضریب قرار میدهیم که شما میتوانید حتی در بازار ریزشی هم با استفاده از این سیگنال ها، طعم نوسان گیری رو بچشین و از سودها لذت ببرید.همچنین نتایج تمام این سیگنال ها در کانال به همراه PNL قرار میگیرد.
 • در کانال فیوچر روزانه چندین سیگنال فیوچر در تمام ۲۴ ساعت روز داده میشه که شما علاوه بر اینکه با معاملات LONG در صعود بازار سود میگیرین، به راحتی میتوانید با معاملات SHORT که ارائه میشه، از بازار ریزشی هم کلی سود بگیرین و لذت ببرین.
 • کانال آموزش شامل آموزش استفاده از تمام سیگنال ها و همچنین آموزش تمام قسمت های صرافی های معتبر میباشد.

نکته : لازمه ی سود گرفتن و داشتن PNL همیشه مثبت در این کانال ها، این است که از تمام سیگنال های ارائه شده در طی هفته استفاده کنید.

کار ما با شما هنوز تمام نشده و ما برای شما بعد از خرید اشتراک، یک پشتیبان از تیم خودمان انتخاب میکنیم که در طی اشتراکتان، با شما تماس گرفته و جویای تمام نظرات و انتقادات شما خواهد بود.

علاوه بر تمام موارد بالا، اگر برای شما سوال و یا مشکل فنی پیش آمد، میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با پشتیبان های فنی از طریق شماره یا آیدی تلگرام زیر در تماس باشید:

۰۹۹۲۵۷۲۴۷۹۵

http://t.me/peymanbandesari_signal

 

ورود به ربات تلگرام برای خرید اشتراک

سوالات متداول

هنگام ارائه سیگنال، به چه روش هایی به ما اعلام میکنید؟

سیگنال دهی برای سیگنال های هولد (بلندمدت) به صورت اختصاصی انجام میشود و پس از ثبت نام شما در پنل سیگنال دهی،جدیدترین سیگنال های خرید برای شما پیامک میشود و هنگام فروش هم سیگنال ها را برایتان پیامک میکنیم تا سریعا اطلاع پیدا کنید و خیالتان از این بابت راحت باشد.ولی در مورد کانال های VIP، تنها راه ارتباطی ما از طریق تلگرام میباشد.

هزینه سیگنال دهی چقدر است؟

هزینه خدمات سیگنال دهی به شرح زیر میباشد:

• یک ماهه ۹۹۰/۰۰۰ تومان

• دو ماهه ۱/۸۸۰/۰۰۰ تومان

• سه ماهه ۲/۷۴۰/۰۰۰ تومان

شما میتوانید از طریق بات تلگرامی بالا با زدن دکمه “ورود به ربات تلگرام برای خرید اشتراک” آنلاین به خرید اشتراک بپردازید.

آیا میتونم با خرید اشتراک ، از تمام کانال های VIP استفاده کنم؟

بله. شما با پرداخت یک حق عضویت، میتونین از تمام کانال ها به صورت همزمان استفاده کنید.

سیگنال ها چه مدت هستند؟

خوشبختانه ما در سیگنال دهی اختصاصی هر روز در تمام تایم فریم های معاملاتی در حال معامله هستیم.یعنی هم سیگنال های بلندمدت،میان مدت و کوتاه مدت داریم و هم سیگنال های اسکلپی.
سیگنال ها هم در حالت SPOT (بدون ضریب) و هم در حالت FUTURE (با ضریب) قرار دارند که شامل همه ی اقشار تریدر از کارمندان تا تریدرهای تمام وقت میباشد.

من طرز استفاده از این سیگنال ها را بلد نیستم، چیکار باید کنم؟

ما همیشه و همه جا به فکر شما بودیم و هستیم.
برای آسایش حال شما عشقا، بعد از خرید اشتراک، لینک کانالی برای شما ارسال میشه که آموزش استفاده از سیگنال ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادم. آموزش هایی که حتی به صورت غیررایگان هم در جایی نخواهید دید…
.

ورود به پیج اینستاگرام

آیا مدیریت ریسک و سرمایه پیشنهادی ای دارین؟

شما فقط از ما اشتراک VIP خرید میکنید.ولی ما به قدری شما را دوس داریم و به فکر سوددهی شما هستیم، یک مدیریت ریسک و سرمایه پسشنهادی خدمت شما میدیم که در تمام اضاع بازار بتونین ازش استفاده کنین.

از نتایج سیگنال های شما چه طور آگاهی پیدا کنم؟

سیگنال های رایگان فیوچر و اسپات در استوری پیج اینستاگرام و کانال تلگرام قرار داده میشود که شما میتوانید به عنوان نمونه از این سیگنال ها استفاده کنید و سپس اقدام به خرید اشتراک نمایید. همچنین میتوانید نتایج یا PNL کانال VIP ما را از طریق لینک های زیر در هایلایت اینستاگرام، مشاهده نمایید:

با چه میزان سرمایه میتوان در بازار ارزهای دیجیتال به تریدینگ پرداخت؟

یکی از مزیت های تریدینگ، امکان شروع با سرمایه کم است. شما میتوانید با ۱۰۰ دلار وارد شوید و شروع به ترید کنید.

آیا ما باید سرمایه خود را به شما بدهیم؟

خیر به هیچ عنوان. سرمایه نزد خود شما خواهد بود و خودتان فعالیت خواهید کرد و فقط من راهنمای شما هستیم.

من سوالات بیشتری دارم، چطور با شما در تماس باشم؟

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام یا پشتیبانی تخصصی سیگنالدهی VIP ، با آیدی یا شماره تلگرام زیر در ارتباط باشین:
t.me/peymanbandesari_signal
۰۹۹۲۵۷۲۴۷۹۵

برای عضویت در کانال VIP پیمان بنده سری، ابتدا فیل.تر ش.کن خود را روشن کرده و از طریق دکمه زیر وارد روبات تلگرام شده و عضویت خود را به پایان برسانید…

ورود به ربات تلگرام برای عضویت

سیگنال ، به معنای رهگیری و تحلیل است . کسانی که تحلیلگر اقتصادی هستند ، میتوانند با استفاده از تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال و … سیگنال ها و تحلیل های خود را از روندهای ارزی ارائه دهند ، به این افراد آنالیزر میگویند که میتواند فرد فقط در حوزه ارزهای دیجیتال تخصص داشته باشد . یعنی آنالیزر ارزهای دیجیتال باشد .

اما آیا سیگنال ها فقط توسط متخصصین میتواند تولید شود؟ باید بگویم که تریدرها و معامله گر های زُبده و کسانی که قلق کارها دستشان آمده و حرفه ای شده اند هم میتوانند سیگنال ارز دیجیتال درست تولید کنند که ممکن است خالص یا ناخالص باشد . سیگنال خالص یعنی دقیقا با همان درصد سود و دقیقا اجرای درست همان تحلیل! سیگنال ناخالص ، یعنی ممکن است تحلیل نادرستی تاحدودی داشته باشد که سود کمتر یا بیشتری حاصل شود . البته مواظب سیگنال های اشتباه باشید ! برخی کانال های تلگرامی برای معروف شدن ، سیگنال های قدیمی و یا اشتباه را به شما معرفی میکنند .  البته این را هم توجه داشته باشید که هرسیگنالی تضمینی نیست . معمولا سیگنال های ارز دیجیتال برای سود هستند ولی همچنین برای جلوگیری از شکست و ضرر!

سیگنال ارز دیجیتال

معرفی و بررسی سیگنال های ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال اطلاعاتی است که با توجه به رفتار ارز دیجیتال به دست می آید. این اطلاعات مربوط به قیمت و بازه خرید و فروش ارز های دیجیتال است. از این اطلاعات به منظور سود دهی هرچه بیشتر به معامله گران استفاده می شود. یکی از پرطرفدار ترین حوزه های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال است.

در این بازار سرمایه گذاران می توانند از طریق اینترنت به خرید و فروش ارز های دیجیتال بپردازند و سود زیادی کسب کنند. معامله گران برای رسیدن به این سود باید بدانند که چگونه و در چه زمانی، کدام ارز ها را خرید یا فروش کنند.

شما همچنین میتوانید از مشاوره سرمایه گذاری نیز استفاده نمایید.

سیگنال فیوچرز

معامله گران ارز های دیجیتال

در بازار ارز های دیجیتال دو نمونه معامله گر وجود دارد. اولین نمونه کسانی هستند که می خواهند با تلاش زیادی هنر مبادلات را یاد بگیرند. این افراد بهتر است بدانند که یادگیری روش های مبادلات ارز های دیجیتال آسان نیست. آنها باید با استفاده از نمودار های معاملاتی و تجزیه و تحلیل آنها و بازار، بهترین سیگنال را پیدا کنند. این کار نیازمند تلاش مستمر است تا بتوانند ضرر و زیان خود را مدیریت کنند.

گروه دوم افرادی هستند که هدفشان تنها کسب سود بیشتر در بازار ارز های دیجیتال در حالی که دانشی در زمینه ندارند. بسیاری از افراد فکر می کنند که می توانند به راحتی در این بازار پولدار شوند. اما افراد زیادی در بازار های مالی سرمایه شان را از دست داده اند. اگر شما جزو افراد گروه دوم هستید، بهترین راه کمک گرفتن از تحلیلگران بازار ارز های دیجیتال است. این تحلیلگران با بررسی و پیگیری روند بازار را حدس می زنند. آنها بهترین سیگنال برای کسب سود در این بازار را به شما می دهند.

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

برای کسب سود در بازار ارز های دیجیتال باید دانش کافی در این حوزه داشته باشید. تا با استفاده از آن رفتار ارزهای دیجیتال را تحلیل کنید و بهترین تصمیم را بگیرید. این دانش را با مطالعه و شرکت در دوره های ارز های دیجیتال و بازار های مالی می توانید به دست آورید. این موضوع زمانبر است و نیازمند زمان کافی و پیگیری است.

تحلیل گران ارز دیجیتال با دانش و تجربه خود، رفتار ارزهای دیجیتال را بررسی کرده و آینده آن را پیش بینی می کنند. به این ترتیب سیگنال هایی را در اختیار شما قرار می دهند که قیمت دقیق و بهترین بازه زمانی برای خرید یا فروش کوین های مورد نظر را تعیین می کنند. با استفاده از این سیگنال ها می توانید به سودهای کلان در این بازار دست پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید از آموزش ارز دیجیتال نیز استفاده نمایید.

عوامل موثر بر سیگنال ارز دیجیتال

عوامل متعددی وجود دارند که بر روند سیگنال ارز های دیجیتال تاثیر می گذارند. از جمله این عوامل : تحلیل فنی، شایعات، آخرین اخبار و وضعیت بازار می باشند. به همین علت قبل از انجام معامله باید از سیگنال های مورد اعتماد و ثابت در بازار استفاده کنید. تحلیل گران به پشتوانه دانش و قدرت تحلیل بازار، سیگنال هایی را ارائه داده و از تحمیل ضرر جلوگیری می کنند. همچنین به دیگر افراد کمک می کنند تا همگی در این بازار به سود برسند.

سیگنال ارز دیجیتال به شما می گوید که در کجا و با چه قیمتی، ارز دیجیتال مورد نظر را بخرید و با چند درصد سود آن را بفروشید. استفاده از سیگنال ها کار را برای ما آسان می کند و نیاز به صرف زمان برای تحلیل بازار ندارید. به همین دلیل در ابتدای سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال استفاده از سیگنال ها مخصوصا برای افراد بی تجربه بسیار ضروری است.

سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال های ارز دیجیتال چگونه تولید میشوند؟

سوالی بسیار کلیدی که شاید برای خیلی ها هم مبهم باشد . همانطور که گفته شد ، سیگنال یعنی تحلیل . سیگنالی که داده میشود حاصل تحلیل های مختلف و تکنیک های گوناگونی است که براساس تخصص و تجارب فرد بدست می آید یعنی شما نتیجه حاصل از داده های موجودی که بدست آوردید را میتوانید سیگنال بنامید . حال میتواند اشتباه یا درست باشد!

سیگنال پذیری ، همان اجرای تحلیلهاست که نامحدود است . پس اگر سیگنالی خوب و پرسود از جایی که اعتماددارید ، بدست آوردید یا از تحلیل خود شما بدست آمد ، حتما دیگران را از آن سیگنال مطلع کنید ( اگر سیگنال را خریداری کردید ، رضایت آنالیزر یا پلتفرم مهم است )

اما ، کمی توضیحات را کاملتر و حرفه ای تر ادامه دهیم . سیگنال های رمزارز ، یک پیشنهاد و یا یک پیشبینی هستند برای انجام دادن یک معامله دریک بازه زمانی خاص (خرید وفروش در یک تایم که دارای قیمت خاصی است) و این سیگنال ها را همانطور که گفتیم ، افراد زُبده انجام میدهند . البته سیگنال ها میتوانند توسط هوش مصنوعی ها و الگوریتم هایی معرفی شوند که سیگنال ارسال میکنند .

در سیگنال ارز دیجیتال ، ما قیمت و سود یا بازه خرید و فروش ارز را داریم . این سیگنال ها یک سرنخ به ما هستند که میگویند چطوری یا کی معامله را انجام دهیم . یکی از عناصر مهم این تحلیل ها که در بورس و اوراق بهادار هم از آن استفاده میشود (درکل تکنیک های معاملاتی پرکاربرد هستند) ، تحلیل تکنیکال است .

سیگنال ها بطور معمول دارای یک محدوده و لیمیت هستند . یک محدوده سود ( take profit ) یا یک محدوده ضرر ( stop loss ) ، اگر سیگنال درستی را دریافت کنیم واضح همه محدوده ها را دراختیار داریم .

چرا نیاز به سیگنال ارز دیجیتال داریم؟

در چند سال اخیر بازار ارز دیجیتال داغ و پرسود بوده است که همه افراد برای پولدار شدن وارد این  بازار سرمایه می شوند، این بازار با ویژگی هایی که دارد شرایط مناسبی را برای کسب درآمد در اختیار شما قرار میدهند. یکی از ویژگی های این بازار نوسانی بودن و وجود ارزهای متفاوت، از بارزترین ویژگی های این بازار است . اگر کسی بتواند به درستی استراتژی های برای خرید و فروش ارز دیجیتال  بچیند آن وقت می تواند سود بالایی دریافت نماید.

 • با روند بازار ارز دیجیتال و نوسانات همراه هستید.
 • ماهانه می توانید سود های بالایی دریافت نمایید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال شامل چه چیز هایی است؟

اولین قسمت سیگنال ارز های دیجیتال اقداماتی که در بازار باید انجام دهید را به شما نشان می دهد. در بازار ارزهای دیجیتال فقط دو نوع اقدام خرید و فروش وجود دارد. پس اگر سیگنال به شما خرید را نشان دهد، باید دکمه خرید را بزنید.

دومین قسمت سیگنال، ارزهای دیجیتال را نشان می دهد. به این معنا که کدام ارز دیجیتال را باید بخرید یا بفروشید.

سومین قسمت از سیگنال های ارز های دیجیتال، قیمت است. ارائه دهندگان سیگنال، قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال را به شما می دهند تا راحتتر تصمیم گیری کنید. این قیمت می تواند برابر، بالاتر یا پایینتر از قیمت فعلی بازار باشد. به محض دریافت سیگنال لحظه ای، باید به سرعت خرید یا فروش را انجام دهید تا بتوانید با همان قیمت تراکنش را انجام دهید.

قسمت چهارم سیگنال ارز دیجیتال در رابطه با پیشگیری از ضرر و کسب سود بیشتر است. هدف تولید سیگنال نیز همین موضوع است. به همین دلیل اگر سیگنال درست و قابل اعتماد باشد، دیگر احتیاجی به نظارت و پیگیری تمام وقت بازار ارز های دیجیتال ندارید.

قسمت پنجم سیگنال اطلاعات اضافی درباره ارز های دیجیتال در اختیار شما می گذارد. برای مثال تحلیل های اضافی یا پشتیبانی از نمودار های مبادلاتی می توانند جزو این دسته باشند.

سیگنال بیت کوین

بیت کوین (Bitcoin)

بیت کوین اولین و معروفترین ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۰۹ توسط فرد یا گروه ناشناسی به نام ساتوشی ناکاموتو تولید شد. این ارز دیجیتال هنوز در حال رشد است و با این وجود کاربران زیادی را جذب نموده است. نام بیت کوین روزانه میلیون ها بار توسط کاربران در اینترنت سرچ می شود. افزایش محبوبیت روز افزون بیت کوین یکی از علل افزایش شدید قیمت این پرچمدار بازار ارز های دیجیتال است. این کوین در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

سیگنال بایننس

سیگنال بیت کوین

بازار ارز های دیجیتال و بیت کوین از متغیر های مختلفی تشکیل شده اند که مواردی چون میزان تقاضای گذشته، حال و آینده و هر نوع قانونی این بازار را تحت تاثیر قرار می دهد. تحلیلگران این حوزه معتقدند که حرکت قیمت ها تصادفی نیست. سیگنال بیت کوین که بالا و پایین شدن قیمت بیت کوین را نشان می دهد، از روند های مختلفی پیروی می کند. این روند ها ممکن است کوتاه مدت یا بلند مدت باشند. سیگنال بیت کوین به شما صعود و سقوط قیمت بیت کوین را نشان می دهد. با تبعیت از این سیگنال ها می توانید به راحتی به مبادله بیت کوین بپردازید.

در زمان ارائه یک سیگنال بیت کوین، دنباله روی آن سیگنال به مراتب بیشتر از مخالفان آن است. این سیگنال ها با تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال تولید می شوند و نحوه سود دهی را مشخص می کنند. این تحلیل ها با بررسی دقیق و کامل بازار ارز دیجیتال و بیت کوین است که باعث تولید سیگنال بیت کوین می شود. با استفاده از سیگنال بیت کوین می توانید از طریق مبادلات عاقلانه بر پایه بیت کوین به سود دلخواه خود برسید. این سیگنال ها به شما زمان دقیق و قیمت دقیق خرید و فروش بیت کوین را به شما می دهد. همچنین بهترین روش برای خرید و فروش بیت کوین را به شما ارائه می هند.

سایت پیمان بنده سری برای شما عزیزان برای تکمیل اطلاعات بیشتر شما در زمینه ارز های دیجیتال به تهیه دوره آموزشی ارز دیجیتال صفر تا ثروت پرداخته که می توانید آن را خرید و آموزش خود را شروع کنید.

تحلیل تکنیکال در سیگنال ارز دیجیتال

یکی از روش های کسب سود، استفاده از سیگنال ارز دیجیتال است که باید آن را تحلیل کرد. تحلیل تکنیکال یکی از روش های تحلیل سیگنال ارز دیجیتال است. تریدر ها با این روش می توانند اطلاعات بهتری از بازار ارزهای دیجیتال بدست آورند و رفتار های برجسته در این بازار را شناسایی کنند. همچنین می توانند معاملات منطقی تری داشته باشند.

تحلیل تکنیکال ، به تجزیه و تحلیل فنی و نموداری گفته میشود که میتوان از آن برای پیشبینی استفاده کرد . در تحلیل تکنیکال یک تئوری وجود دارد : ” قیمت های گذشته باز میگردند . مانند یک قاتل که باز به صحنه جرم بازمیگردد ! ” . براساس این تئوری داده های پیشین ، باز تکرار خواهد شد و افراد با استفاده از روند قدیم ، تحلیل خودرا انجام میدهند و صدالبته تنها این تکنیک کافی نیست! اما تکنیکی مهم و موثر است که باید تحلیلگر خوبی بود که نقاط طلایی نمودارها را بررسی کرد و پیشبینی درست و دقیقی را ارائه داد . در تحلیل تکنیکال داشتن ابزار رسم خط و نقطه ، بسیار حائز اهمیت است که مرکز صعود و نزول ( خرسی و گاوی بودن ) را علامت گذاری کرده و همه نقاط را با هم ارتباط داد . ابزارهایی مانند فیبوناتچی ، پرایس اکشن و حتی خود اندیکاتور ها و اسیلاتور ها و کندل(شمع) ها میتوانند راهنمای خوبی برای شما باشند . اکثر تئوری های تحلیل تکنیکال کلمه کلیدی ” گذشته ” دارد . پس در تحلیل تکنیکال گذشته ها خیلی حائز اهمیت است .

سیگنال ارز دیجیتال به چند روش به دست می آید. برخی از این سیگنال ها به صورت دستی و توسط یک معامله گر حرفه ای به دست می آیند. برخی دیگر نیز از طریق الگوریتم های مبادلاتی یا ربات ها تولید می شوند. امروزه سیگنال های مبادلاتی زیادی در بازار ارز های دیجیتال وجود دارد که توسط معامله گران این بازار تولید شده اند. اما اگر تحلیل های دقیق تر و قابل اعتمادتری میخواهید، می توانید با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه، از سرویس های ارائه دهنده سیگنال استفاده کنید. با استفاده از این سرویس ها، از طریق ایمیل یا گوشی هوشمند، از وضعیت بازار مطلع می شوید.

خطوط روند در سیگنال ارز دیجیتال

خطوط روند یا جهتی که یک کوین به سمت خود میکشد، را یکی از مهم ترین نکته های مبادلات ارز دیجیتال می دانند، شاید این توضیح برای شما مقداری سخت باشید بهتر است موضوع را برایتان بیشتر باز کنیم.

در عمل جدا کردن روند های مختلف از یک دیگر کار بسیار دشواری است، رمز ارز ها ممکن است دارای نوسانات زیادی باشند که با بررسی نمودار هایی که در این زمینه طراحی شده اند امکان پذیر است.

ممکن است الگو ارز دیجیتال یک الگو خطی باشد و کسانی که دارای مهارت تحلیل تکنیکال رمز ارزها هستند می تواند با چشم پوشی از نوسانات یک روند صعودی را پیش بینی نمایند.

تحلیلگران بازار ارز دیجیتال اعتقاد دارند که روند حرکت قیمت هیچگاه تصادفی نیست، و سیگنال ارز دیجیتال می تواند بالا و پایین شدن قیمت ها را به خوبی نشان دهد و از روند های بلند مدت و کوتاه مدت تبعیت کند.

کانال سیگنال ارز دیجیتال

تحلیل قیمت ارز های دیجیتال

دو نوع تحلیل برای بررسی روند قیمت و حرکت ارز های دیجیتال وجود دارد که به پیش بینی بهتر شما کمک می کنند.

 • تحلیل تکنیکال
 • تحلیل فاندامنتال

تحلیلگران معمولا از این دو تحلیل برای سیگنال دهی ارز های دیجیتال استفاده می کنند. البته که این سیگنال دهی و تحلیل ها به دانش بسیار و تجربه کافی نیاز دارند.

ویژگی های یک سیگنال خوب

حال به خوبی می دانید که بدون سیگنال ارز دیجیتال ، تنها بر سر دارایی هایتان قمار می کنید که در بیشتر موارد منجر به ضرر و زیان زیادی می شود. اکنون که به اهمیت سیگنال ارز دیجیتال پی برده اید بهتر است با ویژگی های یک سیگنال خوب ارز دیجیتال آشنا شوید.

سیگنال دارای قیمت خرید مشخص باشد.

برای خرید ارز دیجیتال حتما باید قیمت خرید مشخص باشد. برای مثال اگر برای ارز دیجیتال مشخصی به شما قیمت خرید ۲۵ تا ۲۷ سنت و قیمت فروش ۳۵ سنت را دادند، به هیچ وجه در قیمت ۳۰ سنت آن را نخرید. سیگنال های ارز دیجیتال زیاد هستند و با کمی صبر سیگنال جدیدی به شما داده می شود.

سیگنال دارای زمان مشخص باشد.

هر سیگنال باد زمان خرید مشخصی داشته باشد؛ برای مثال حداکثر ۵ ساعت فرصت خرید دارید اگر شرط قیمت هنوز پابرجا باشد. اگر از این زمان گذشت، دیگر از خرید منصرف شوید؛ حتی اگر شرط اول هنوز پا بر جا باشد.

سیگنال دارای حد سود و ضرر مناسب باشد.

تمام سیگنال های ارز دیجیتال باید دارای حد سود و ضرر باشند. سیگنال هایی که حد ضرر و سود ندارند، سیگنال های قابل اعتمادی نیستند.

نسبت ریسک به بازده سیگنال مناسب باشد.

در یک سیگنال خرید ارز دیجیتال خوب باید برآیند معاملات دارای ضرر نسبت به معاملات دارای سود، حداقل یک سوم باشد.

اینکه یک سیگنال سالم باشد خالص باشد و … منظور ما نیست . یعنی یک سیگنال چه ویژگی هایی باید داشته باشد که یک سیگنال خوب و قابل اعتماد باشد که برخی رو در پیش تر گفتیم . و اما سایر ویژگی ها :

شفافیت

بازه سود و ضرر ، معلوم . بازه قیمت ، معلوم . و دقیق! چون قیمتی که ارائه میشود ، قیمت بازار کنونی یا کمی بالا پایینتر است . سیگنال های مبتنی بر قیمت ، زمانی خوب است که دامنه نوسانات بازار بسیار بالا نباشد و نیازمند عکس العملی سریع نباشید .

چون برخی سیگنال ها ، نیازمند واکنش در همان لحظه هستند . اگر دامنه نوسان بازار بقدری بالا و سریع باشد که شما قادر به عکس العمل نباشید ، میتوانید از ربات های تریدر و برنامه های خودکار مختلفی استفاده کنید که این کار را برای شما انجام میدهند . البته برخی سراغ کدنویسی میروند که این روش هم درمانی بر دردهای از دست دادن سود لحظه ای است .

همچنین ، اینکه چه ارز یا جفت رمز ارزی را باید بخرید هم جزوی از شفافیت و ویژگی یک سیگنال ارز دیجیتال خوب است که البته به ذهن هرکسی میرسد که واضح است برای شروع ، آن را بداند . اما جالب است بدانید که میتوانید از بعضی از رمزارزها ( البته رمزارز پایه نه مشتقّات ) ، پایه معاملات و نوع بازار معاملاتی آنرا هم حدس بزنید! مثلا trade هایی که از فیوچر مشتق میشوند ، بر پایه رمز ارز تتر هستند . البته همانطورکه میدانیم ، تتر میتوان USDC هم نامید .

در داخل سیگنال ، فقط فروش مطرح نیست و خرید بهینه و زرنگی آنی هم از مزایای سیگنال است . اینکه شما بخرید ( Buy در بازار spot – Long در بازار Futures ) یا بفروشید ( Sell در بازار spot – Short در بازار Futures ) کلیت مبحث است .

اینکه در چه پلتفرمی هم این سیگنال کار میکند ، از موارد مهمی است که شاید وقتی این مقاله را میخواندید اصلا به ذهن شما خطور نکرد که سیگنال ها اکثرا به پلتفرم خاص مانند صرافی بایننس ، صرافی کوینکس و … وابسته هستند . یک سیگنال خوب ، صرافی معاملات را هم معرفی میکند .

در همین یک گزینه ” شفافیت “چندین ویژگی بیان شد :

 1. نوع رمز ارز و جفت رمزارز مشخص باشد
 2. بازه سود وضرر معلوم است
 3. صرافی و پلتفرم معاملاتی مشخص است
 4. قیمتی معلوم و مشخص دارد
 5. بخریم یا بفروشیم؟

کانال سیگنالدهی ارز دیجیتال

جلوگیری از زیان

در یک سیگنال خوب و استاندارد ، شما ممکن است سود کمی داشته باشید ، اما هیچگاه ضرر نخواهید کرد . همانطور که قبلا گفتیم ، سیگنال قبل از اینکه برای سود باشد ، یک سپر برای ورشکستگی است .

سیگنال ها ، به شما خط میدهند که در چه بازه ای و در چه پلتفرمی و با چه قیمتی بخرید و با چنددرصد سود آنرا بفروشید . مواردی مانند تحلیل تکنیکال به شما نقاط ثقل و اشتراک را عرضه میکند تا تصمیم درستی از سیگنال ها بگیرید .

در تحلیلهایی مانند تحلیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی ، شما ریشه واصل رمز ارز ( در بورس همچنین اصل شرکت عرضه کننده سهام ) را بررسی میکنید . این تحلیل تاحدودی برخلاف تحلیل تکنیکال است . شما در این تحلیل تاریخ را رها کرده و قیمت اصلی و عرضه آنرا بررسی میکنید . این تحلیل تا حدودی زمان زیادتری نسبت به تکنیکال میطلبد .

سیگنال رایگان ارز دیجیتال

چگونه میتوان از سیگنال رمزارز استفاده کرد

اینکه چگونه از سیگنال استفاده کنید ، باید قطعا با محیط صرافی و ابتداییات آشنایی داشته باشید . همچنین نحوه استفاده از سرنخی که داده شده را بدانید . اما اینکه چطور بصورت صحیح از آن استفاده کنیم مهم است . اگر تحلیلگر حرفه ای هستید ، میتوانید سیگنال مورد نظر را بدست آورید و حتی بفهمید چه سیگنالی بهتر است . کسانی که سیگنال بدست آورده دیگران را استفاده میکنند از اولویت سود سیگنال ها و کدامی برتری آن معمولا آگاه نیستند .

سیگنال ها همانطور که گفته شد در بازه و پلتفرم و ارز خاصی است . پس بنابراین واضح است که چگونه باید از آن استفاده کرد . برخی سیگنال ها ، انقضای زودهنگامی دارد . پس هرلحظه به گوش باشید!

چگونه میتوان سیگنال دریافت کرد

زمانی سیگنال ارز دیجیتال به درد میخورد که یک فرد می خواهد وارد این بازار شود، و نتواند سیگنال ها را به درستی دریافت کند و در این بازار سود کند بلکه ضرر و زیان های زیادی را دهد.

در نتیجه اگر شما میخواهد در این بازار به صورت حرفه ای وارد شوید و به عنوان سرمایه گذار در این بازار فعالیت نمایید، می توانید از مشاورین پیمان بنده سری در این زمینه استفاده نمایید.

صحبت کردن و مشاوره خرید ارز دیجیتال امروزه در هر جمعی یکی از بحث های ثابت و چالش برانگیز است، خیلی از افراد که تازه وارد این بازار شدن و بدون دانشی به دیگر افراد مشاوره و سیگنال می دهند. شاید نداند که اگر اشتباه کنند در هر مورد چه بلایی ممکن است سر سرمایه خود و دیگرانی که به مشاورشان گوش داده اند بیاوردند.

ربات های مختلف و کانالهای تلگرامی ای وجود دارند که به شما سیگنال رایگان عرضه کنند که البته نباید به هرجایی اعتماد کرد و اینکه به کجا اعتماد کنیم خود نیاز به یک راهنما و آشنایی دارد . سیگنال های رایگان میتوانند به شما سود برسانند و کم جایی شما پیدا میکنید که سیگنال پرسود را بصورت رایگان به شما عرضه کنند و حتما باید یک حق اشتراک یا هزینه اضافه و زیادی را برای سود ، به آن پلتفرم پرداخت کنید .

پیشنهاد ما ، استفاده از سیگنال هایی است که ما عرضه میکنیم . حال مزیت ما نسبت به سایرین چیست؟

 1. سیگنال هایی با سود دقیق و معلوم
 2. سیگنال های اکثرا پر سود و کاملا تضمینی و قطعی!
 3. تحلیل شده توسط برترین متخصصان و زبدگان که هم دارای تجربه دراین حوزه هستند هم تخصص !
 4. مشاوره رایگان و هزینه بسیار کمتر نسبت به سایرین پلتفرم ها

با توجه به بوجود آمدن کانال های تلگرامی VIP ، و همچنین پیداشدن تریدرهایی که معلوم نیست چه سوابقی در زمینه معاملات مختلف دارند ، مبتدی ها اکثرا مجبور به اعتماد هستند که این مورد ممکن است با نگرانی و خطاهای بالا همراه باشد . در این پلتفرم ، ما که متخصصان تریدر حرفه ای را در تیم کاری خود داریم ، در کنار شما دوستان گرامی هستیم تا بهترین نتایج و تحلیل ها را بدستتان برسانیم و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد .

برای عضویت در کانال VIP پیمان بنده سری، ابتدا فیل.تر ش.کن خود را روشن کرده و از طریق دکمه زیر وارد روبات تلگرام شده و عضویت خود را به پایان برسانید…

دریافت سیگنال ارز دیجیتال

فواید دریافت سیگنال ارز دیجیتال

سود

احتمال سود شما بسیار بالاتر میرود . سودی که میتوانید از انواع رمزارز ها دریافت کنید .

صرفه جویی در وقت

شما نیازی به مراقبت و نظارت ندارید! شخص دیگری از قبل با تخصص خود برای شما اینکار را انجام داده است .

عدم زیان

یک سیگنال ارز دیجیتال خوب ( مثل سیگنالی که ما به شما عرضه میکنیم و به آن اعتماد کامل داریم ) ، مانع از ضرر شما و از دست رفتن سرمایه شما خواهد شد .

توانایی یادگیری

شما با دریافت سیگنال ها روش های معامله و تحلیل را فرامیگیرید . حتی به جایی خواهد رسید که نیازی به تحلیل های دیگران هم نخواهید داشت .

سیگنال های ارز دیجیتال

سخن پایانی درمورد سیگنال دهی ارز دیجیتال

سیگنال های ارز دیجیتال در واقع پیشنهاداتی برای معاملات ارز های دیجیتال هستند که بر پایه تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال و موارد دیگری ارائه می شوند. سیگنال ها با توجه به تحلیلی که برا بررسی بکار گرفته شده، می توانند نتایج متفاوتی داشته باشند. به همین دلیل باید بدانید برای سیگنال دهی از کدام تحلیل باید استفاده کنید.

میدانیم که برای رسیدن به سود در بازارهای مالی ارز دیجیتال نیازمند داشتن دانش کافی برای تحلیل رفتار های رمز ارزها می باشید

یکی از روش های تحلیل سیگنال های ارز دیجیتال تحلیل تکنیکال است، در تحلیل تکنیکال تاریخی که یک کوین خریداری می شود یا به فروش می رسد را همراه با نمودار قیمت وهمچنین حجم ترید را مورد بررسی قرار می دهند؛ هر متغیری که تغییر خاصی در قیمت ایجاد کند را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهند.

در تحلیل بنیادی که روش دیگر از تحلیل های رمز ارز هاست برخلاف تکنیکال در زمینه ارزش یک کوین عمل می کند و قیمت واقعی آن را در نظر میگیرند.

تحلیل فاندامنتال برای بلند مدت طراحی می شود و میزان عملی شدن آن به طور دقیق مورد بررسی قرار میگیرد.

تجزیه و تحلیل و ردیابی از شرایط بازار به معامله گران این امکان را می دهد که بتوانند با تصمیم گیری آگاهانه در خرید و فروش ریسک را به حداقل رسانند، هیچ سیگنال ارز دیجیتال تضمین نمی کند، اما می تواند از طریق سود و توقف ضرر به امنیت مالی معامله گران کمک نماید، تا از ورشکستگی هنگام انجام معاملات جلوگیری کند

تحلیل ارز دیجیتال به دو صورت رایگان و آنلاین در دسترس است، با وجود این روش ها، زمانی که از سیگنال های پرداختی  بهره مند می شوید، بیشترین بهره را از خدمات خواهید برد. برخی از سیگنال ها توسط متخصصین به صورت دستی مدیریت می شود، در حالی که برخی دیگر برای کارایی و به موقع بودن تحلیل ها از ربات های معاملاتی خودکار استفاده می کنند.

برخی از رمز ارز ها دارای بیشترین امتیاز هستند، سیگنال های ارز دیجیتال تماس هایی هستند که مستقیم به شما ارسال می شوند و نشان می دهد کدام ارز را باید خریداری کنید.

سیگنال های معمولی باید حاوی اطلاعات زیر باشند:

 • خرید ارز های رمزنگاری شده
 • قیمت خرید
 • اهداف فروش
 • توقف ضرر و زیان

اگر سیگنال صحیح را دریافت نمایید می توانید سود زیادی را دریافت نمایید

سیگنال ارز دیجیتال پیمان بنده سری

در سیگنال دهی های ارز دیجیتال ما با رصد کردن بازار ارزهای دیجیتال شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازیم و با ارائه برترین سیگنال بیت کوین و آلت کوین ها، که لازمه دقت بالا در تحلیل ها هستند باعث کم کردن ریسک ترید های شما می شویم؛ و سود شما را در معاملات به حداکثر می رسانیم.

تیم پیمان بنده سری متشکل از تحلیل گران حرفه ای و مجرب که با بررسی تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال بازار و رصد اخبار مهم روزانه می تواند سیگنال های درستی را در اختیار شما سرمایه گذاران قرار دهد و حافظ سرمایه شما در این بازار باشند.

شما همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره خرید ارز دیجیتال وب سایت استاد پیمان بنده سری نیز استفاده نمایید.