سیگنال فیوچرز

آشنایی با سیگنال فیوچرز و معاملات آن در بازار سرمایه

سیگنال فیوچرز چیست و به چه صورت انجام می شود؟ معاملات فیوچرز برای عده ای گنگ و مبهم است. و تاکنون نتوانسته اند اطلاعات جامع و کاربردی درباره آن کسب کنند برای همین ما در این مقاله به معرفی  معاملات فیوچرز و همچنین مزیت های آن می پردازیم تا بتوانیم به شما در کسب دانش در خصوص معاملات آتی کمک نماییم.

امروزه به علت گسترده شدن و وسیع شدن دنیای ارز دیجیتالی تعداد قابل توجهی از مردم جهان با ارز دیجیتال تا حدودی آشنا هستند و یا در این زمینه فعالیت دارند و تخصص دارند.

همان طور که همه ما می دانیم دنیای اقتصاد همیشه در حال فراز و نشیب است و هیچ وقت نمی توان گفت که قیمت ها و ارزش اقتصادی کالا ها و هر محصولی ثابت هستند. ارز دیجیتالی هم از این قضیه مستثنی نیست و دارای فراز و نشیب های بسیار بالایی می باشد و به همین دلیل برای ورود به دنیای ارز دیجیتالی و رمز ارزی باید افراد شناخت و آگاهی کافی داشته باشند تا دچار شکست و ضرر نشوند.

ارز دیجیتال یک دنیای اقتصادی و کسب و کار است که به منظور سرمایه گذاری و سودآوری تهیه شده است. بیش از  نصف افرادی که وارد دنیای ارز دیجیتال شده اند به منظور حفظ سرمایه و پیش گیری از کاهش ارزش اقتصادی سرمایه خود  در دنیای ارز دیجیتالی پا گذاشته اند.

ارز دیجیتال یک جهان بسیار وسیعی است که در سراسر جهان در حال فعالیت می باشد و خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران هم ارز دیجیتالی یکی از ارز های پر طرفداری است و افراد بسیار زیادی از سراسر جهان و کشورمان ایران در حال کسب درآمد و سود آوری از طریق ارز دیجیتالی می باشند.

ارز دیجیتال و یا رمز ارزی به علت فراز و فرود ها و صعود و نزول قیمت های آن، باعث شده است که افراد با احتمال ضرر و زیان و یا موفقیت ها و سود بسیار بالا مواجه شوند به همین دلیل یک راه بسیار عالی برای افزایش احتمال موفقیت و پیشرفت در سود آوری و کاهش احتمال شکست و زیان فیوچرز در ارز دیجیتال تولید شد.

سیگنال ارز دیجیتال به منظور پیش گیری از زیان و ضرر های احتمالی از فروش ارز در موقعیت های نا مناسب و یافتن مناسب ترین زمان و موقعیت برای فروش و یا خرید ارز دیجیتالی تولید و کد گذاری شده است.

سیگنال ارز دیجیتال یک ابزار دقیقی است که به منظور ارزیابی ارز دیجیتالی و تشخیص حرکت آن به سمت کاهش یا افزایش در هنگام خرید و فروش ارز دیجیتالی مورد استفاده قرار می گیرد.

سیگنال ارز دیجیتال توسط متخصصان و کسانی که آشنایی و آگاهی کافی در این زمینه دارند تولید و تهیه شده است و موفقیت های استفاده از ارز دیجیتالی ثابت شده است. اکثر دانشمندان و افرادی که دارای خبره در زمینه ارز دیجیتالی هستند به این نتیجه رسیده اند که سیگنال های ارز دیجیتالی هوشمند هستند و تشخیص حرکت قیمت ها و ارز ها در موقعیت های مختلف به صورت اتفاقی نیست و به صورت پیش بینی شده و تخصص می باشند.

signal futrues

انواع سیگنال ها

انواع متعددی از سیگنال موجود می باشد از جمله: سیگنال فیوچرز یا سیگنال آتی، سیگنال اسپات، سیگنال کریپتو و.‌..  در ادامه این مطلب قصد داریم که با سیگنال فیوچرز در ارز دیجیتال بیشتر آشنا شویم.

ارز دیجیتالی یک کسب و کار دیجیتالی است که تمام کسانی که در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند یا اطلاعاتی راجع به ارز های دیجیتالی دارند، می دانند که ارز های دیجیتالی و قیمت های آن ها، قیمت های ثابتی نیستند و در حال کاهش و افزایش می باشند و مدام سیر صعودی و نزولی در پیش دارند.

ارز دیجیتالی یک کسب و کار پر از سود می باشد که افرادی که آشنایی کمی با آن دارند، با سرمایه گذاری در ارز های دیجیتالی دچار زیان می شوند و یا حتی ممکن است که بیش از نصف سرمایه خود را از دست بدهند. اما عده ای نیز هستند که یا مهارت توانسته اند که سرمایه گذاری فوق العاده موفقی برای خود کنند و سود بسیار بالایی داشته باشند.

در واقع افراد موفق صحیح ترین و مناسب ترین راه و روش های موفقیت در ارز های دیجیتالی را در پیش گرفتند و با کمک سیگنال های ارز دیجیتالی به موفقیت روز افزونی رسیدند.

پیشنهاد ما به شما این است که حتما از کانال سیگنال اسپات ما نیز استفاده کنید!

سیگنال فیوچرز چیست؟

سیگنال فیوچرز یا سیگنال آتی که به معاملات فیوچرز نیز معروف شده است، یکی از سیگنال های پر طرفدار و معروف می باشد. معاملات فیوچرز یک نوع معاملات دو طرفه است که در اصل یک قرارداد رمزنگاری است که ما بین دو نفر یا دو شخص است.

در معاملات فیوچرز در ابتدا هیچ سرمایه یا پولی ما بین دو شخص رد و بدل نمی شود این معامله در واقع یک نوع قراردادی است که بر روی قیمت کالا ها یا دارایی ها بسته می شوند. معاملات فیوچرز معاملاتی دارای قوانین هستند و باید در زمان سر رسید قرارداد دو طرف قرار داد و یا دو شخص ملزم به رعایت قوانین این قرارداد و معامله می باشند.

یک مثال برای معاملات فیوچرز

دو شخص بر روی قیمت اتریوم یک قراردادی می بندد که به این قرارداد، قرارداد فیوچرز یا معامله فیوچرز اتریوم می گویند.

در قرارداد فیوچرز اتریوم بر سر قیمت اتریوم قرارداد بسته شده است. در این قرارداد مقرر می شود که در آخر ماه یا تا زمان سر رسید تاریخ معین تعدادی اتریوم مثلا ۳۰ اتریوم در قیمت معین شده مثلا ۱۲۰۰ دلار بین دو طرف معامله یا قرار داد جا به جا شود. در زمان سر رسید قرارداد هر دو طرف ملزم به رعایت قوانین می باشند و باید طبق قرار دادی که ما بین آن دو منعقد شده است عمل کنند.

فکر کنیم که ساده ترین مثال برای قرارداد فیوچرز را ذکر کردیم. معاملات فیوچرز یا قرارداد فیوچرز باعث می شود که یک شخص سرمایه گذار با ضریبی از سرمایه خود به سود های بالایی و درصد هایی بالایی برسد. هر چقدر که شخص سرمایه گذار درصد سرمایه ای آن بالا تر باشد میزان سود آن در زمان سر رسید قرارداد بیشتر خواهد بود. با ضریب ۲۰ در یک معامله و قرارداد در معامله ای با ۴۰ درصد سود، شما می توانید در زمان سر رسید قرارداد صاحب ۸۰۰ درصد سود از سرمایه خود شوید. لازم به ذکر است که ارز دیجیتالی و بازار آن همیشه ثابت نیست و باید در مناسب ترین موقعیت ها و زمان های خاصی به ترید بپردازید تا بتوانید به سود های بسیار بالایی برسید و موفقیت های عالی را پشت سر بگذارید.

سیگنال ارز دیجیتالی یک نوع سیگنالی می باشد که ارز های دیجیتالی و قیمت های صعودی و نزولی آن ها را تحلیل می کند و می توان گفت که با روش های که دارد، می تواند قیمت های ارز دیجیتالی را پیش بینی کند.

افراد متخصص و کسانی که دارای تجربه بسیار زیادی در ارز های دیجیتالی می باشند بر این باور هستند که حرکت صعودی یا نزولی قیمت های ارز های دیجیتالی به صورت لحظه ای، یک حرکت غیر پیشبینی شده یا تصادفی نمی باشد و با کمک سیگنال های ارز های دیجیتالی موجود می توان با مهارت بالایی اقدام به پیش بینی قیمت های ارز های دیجیتالی کرد.

افراد موفق در سرمایه گذاری ارز های دیجیتالی معمولا از این سیگنال ها برای تحلیل ارز ها و پیش بینی قیمت های ارز دیجیتالی استفاده می کنند.

افرادی که متخصص تحلیل سیگنال های ارز دیجیتالی هستند، با کمک سیگنال های ارز دیجیتالی توانسته اند که موقعیت های مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتالی را پیدا کنند و در اولین فرصت و مناسب ترین زمان و موقعیت اقدام به فروش ارز دیجیتالی خود یا خرید ارز دیجیتالی کنند و سود بیشتری کسب کنند.

با کمک تحلیل سیگنال های ارز دیجیتالی موجود، می توان بهترین موقعیت ها را برای خرید و فروش ارز های دیجیتالی را شناسایی کرد و قیمت های ارز های دیجیتالی را در لحظه پیش بینی کرد. این سیگنال های ارز دیجیتالی ابزاری هستند که به منظور ارزیابی و شناسایی بازار ارز دیجیتال تولید شده اند. سیگنال های ارز دیجیتالی به علت عملکرد قوی و کار کرد عالی که داشتند توانستند، توجه حجم بسیار زیادی از کاربران را به خود جلب کنند.

سیگنال های ارز های دیجیتالی بسیار زیاد و فراوان می باشند و دارای نام ها و شناسه های بسیار متنوع و متفاوتی می باشند که سیگنال فیوچرز یکی از معروف ترین و پر طرفدار ترین نوع سیگنال ارز دیجیتالی موجود در جهان می باشد.

سیگنال فیوچرز کوینکس یا سیگنال فیوچرز کوکوین که باعث افزایش سود دهی کاربران در خرید و فروش ارز های دیجیتالی می شود و کارکرد بسیار خوب و چشم گیری دارد.

با کمک استفاده از سیگنال فیوچرز می توان ضرر ها و زیان های ناشی از یک خرید و فروش ارز دیجیتالی غیر منتظره را کنترل کرد و از زیان پیش گیری کرد و با کمک آن می توان احتمال سود بالا را برای خود به بیش از نود درصد رساند.

شاید اصطلاح معاملات فیوچرز را چندین بار شنیده باشید اما با معنای اصلی و کلی آن به صورت کافی آشنا نباشید.

سیگنال فیوچرز

معاملات فیوچرز و سیگنال فیوچرز

معاملات فیوچرز که به معاملات آتی نیز بسیار معروف می باشند همان طور که از نام آن ها پیدا است که این معماران مروبط به ارز های دیجیتالی آینده می باشد. معاملات فیوچرز در واقع به شما کمک می کند، در هنگامی که می خواهید ارز دیجیتالی خود را به صورت فیوچر معامله کنید به شما مقدار قیمت، نقطه ورود، نقطه خروج و رمز ارز می دهد و با تشخیص مقدار قیمت، باعث می شود شما با نوع معامله آشنا شوید و شما را با ریسک بسیار کم تری وارد معامله می کند.

در اصل یک نوع قرارداد رمز نگاری شده است که ما بین دو نفر یا دو شخص می باشد. در معاملات فیوچرز یا آتی هیچ نوع پول و یا دارایی در همان لحظه معامله یا رد و بدل نمی شود. بلکه این قرار بر اساس قیمت یک مال یا دارایی بسته می شود که تا زمان سر رسید قرار داد یک قیمت معینی ما بین دو شخص قرار داد رد و بدل می شود. در معاملات فیوچرز و قرار داد آن ها طرفین ملزم هستند، که به این قوانین و مقرارت قرار داد پایبند باشند و در زمان سر رسید زمان قرار داد آن مقدار قیمتی که معین شده است پرداخت یا جا به جا شود‌.

معاملات فیوچرز یا معاملات آتی همون طور که از اسمش پیداست مربوط به آینده است. این قرارداد بین دونفر یا در زمان حال یا در زمان گذشته بسته می شود، ولی زمان سر رسید ان ها در آینده است. در این نوع معامله یک دارایی مشخص بین طرفین در زمان مشخص با مبلغ مشخص به توافق میرسد معامله می شود. سیگنال فیوچرز و سیگنال رایگان نیز به شما این امکان را می دهد که زمانی که میخواهید رمز ارزی را به صورت فیوچر معامله کنید به شما رمز ارز ، نقطه ورود و خروج و مقدار قیمت را مشخص میکند که شما از ریسک کمتری در معامله خود در امان باشید.

سیگنال فیوچر

در اصل سیگنال فیوچرز یک نوع سیگنالی ارز رمز گذاری می باشد که اطلاعات درونی و مفید برای کمک به کسب سود بالا تر و پیش گیری از زیان به ما می دهد.

با کمک سیگنال فیوچرز می توان یک ضریب به میزان دلخواه خود از سرمایه خود و دارایی خود به ترید بپردازید و با کمک آن می توانید ضرایب بالا تری را نیز قرار دهید تا میزان سود شما از یک معامله بیشتر شود و سود های بالا تری را دریافت کنید.

یکی از مزایای استفاده از سیگنال های فیوچرز این است که این سیگنال فیوچرز بر خلاف سایر انواع سیگنال های موجود در دنیای ارز دیجیتالی به شما امکان معامله دو طرفه می دهد. یعنی در واقع این امکان را به شما می دهد که شما هم با بالا رفتن و افزایش قیمت ها، سود بالایی بگیرید و هم در زمانی که قیمت ها سیر نزولی در پیش می گیرند و پایین می آیند، شما هم بتوانید سود بگیرید.

یعنی در اصل استفاده از سیگنال های فیوچرز هیچ ضرری ندارند و چه در افزایش قیمت ها و صعود قیمت ها و چه در پایین آمدن قیمت ها شما سود کافی را برده باشید.

اگر معامله گران و کاربران بتوانند با تحلیل سیگنال فیوچرز آشنا شوند و بتوانند این سیگنال ها را تحلیل و بررسی کنند، ریسک بسیار کم تری در انجام معاملات خواهند داشت و می توانند سرمایه بسیار بیشتری را جذب کنند.

سیگنال فیوچرز

اهداف اینگونه معاملات

 • پوشش ریسک: با معاملات فیوچرز از نوسانات بازار در امان هستید، اگر شخص یا شرکتی برای انجام کاری به کالایی خاص در آینده نیاز داشته باشد، می‌تواند با استفاده از ترید های فیوچرز، کالای مورد نظر خود را خریداری کند، و در زمان مشخصی تحویل بگیرد.
  در این صورت فرد در مورد تغییر قیمت بازار هیچ گونه نگرانی ندارد.
 • سفته بازی: در سفته‌ بازی شخص یا شرکت نیازی به کالا ندارد و سود او از بالا یا پایین رفتن قیمت به دست می‌آید، شخصی پیش بینی می کند در اینده رمز ارزی به صورت نزولی در می آید برای همین با فروش آن کالا و خرید ان در اینده با قیمت پایین سود میکنه و سهم خود را افزایش میدهد، یا شخصی در میابد کالایی در آینده رشد صعودی دارد پس با خرید و فروش در اون دوران سود میکند.

جهت مشاوره سرمایه گذاری با تیم حرفه ای پیمان بنده سری با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت سیگنال فیوچرز پیمان بنده سری، ابتدا فیل.تر ش.کن خود را روشن کرده و از طریق دکمه زیر وارد ربات تلگرام شده و عضویت خود را به پایان برسانید…

دریافت سیگنال فیوچرز

تعیین حجم معامله

در معاملات فیوچرز تریدر ها میزان و حجم خاصی از دارایی خود را طی قرارداد تعیین میکنند تا در زمان مشخص به شخص مقابل خود بدهند.

تفاوت معاملات فیوچرز با اسپات

در معاملات اسپات تریدینگ با پرداخت هزینه، کالای مورد نظر را همزمان دریافت می‌ کنید، و اگر ترید فروش داشته باشید باید در همان لحظه‌ که پول را دریافت می کنید کالا را نیز تحویل دهید. در این نوع معاملات در بازارهای مالی ، معامله گران فقط از بالا رفتن قیمت سود دریافت می‌کنند. به این گونه از معامله ، یک طرفه هم گفته می‌شود؛ چون فقط در صورتی که قیمت رشد کند شما نیز سود خواهید کرد.

در زمینه‌ ارزهای دیجیتال، صرافی‌های داخلی فقط به صورت اسپات فعالیت می‌کنند یعنی شما فقط قادر هستید همان لحظه خرید یا فروش خود را ثبت کنید و مسلما فقط قادر خواهید بود از بالا رفتن قیمت سود کنید.

در معاملات فیوچرز بر خلاف اسپات، شما هم از بالا رفتن قیمت می‌توانید سود دریافت کنید و هم از پایین آمدن قیمت آن، به عبارتی دیگر شما قادر به انجام معاملات دوطرفه هستید.

شما همچنین می توانید در دوره آموزشی ارز دیجیتال صفر تا ثروت پیمان بنده سری نیز شرکت کنید و تمام این مباحث را کامل یاد بگیرید.

مزایای معاملات و سیگنال فیوچرز

معامله گران اگر بتوانند تحلیل درستی را از بازار داشته باشند می تواند مزیت های بسیاری داشته باشد از جمله:

 • مدیریت ریسک
 • جذب سرمایه
 • معامله کالا غیر فیزیکی

سیگنال فیوچرز

معایب معاملات فیوچرز

 • این خطر برای سرمایه گذاران وجود دارد که به دلیل استفاده از اهرم های آتی، می­توانند بیش از مبلغ سرمایه اولیه را از دست بدهند.
 • سرمایه گذاری در معاملات فیوچرز ممکن است از حرکت قیمت به سوی قیمت های مطلوب جلوگیری کند.
 • معاملات مارجین یا حاشیه ای می­تواند یک شمشیر دو لبه باشد، به این معنی که میزان سود برای معامله گران تقویت می­شود، اما احتمال دارد ضرر زیادی نیز به همراه داشته باشد.

پیشنهاد پیمان بنده سری به شما : استفاده از مشاوره خرید ارز دیجیتال برای کاهش ریسک در معاملات

نحوه انجام معامله فیوچرز و سیگنال فیوچرز

معمولا معاملات فیوچرز به صورت آنلاین هستند و اگر کسی بخواهد وارد معاملات فیوچرز شود باید از طریق بازار های مالی دنیا یا صرافی های آنلاین معتبر وارد معاملات فیوچر شود.

تعداد صرافی هایی که در حال انجام معاملات فیوچر هستند بسیار متعدد هستند و در سراسر جهان موجود می باشند و معروف ترین و مرغوب ترین نوع صرافی هایی که اقدام به انجام معاملات فیوچر می کنند: صرافی کوکوین، صرافی کوینکس و… هستند، که از دسته پر طرفدار ترین و شناخته شده ترین نوع صرافی ها می باشند.

برای این که از ضرر های فیوچرز در امان باشید و سرمایه بسیار زیادی را جذب کنید از سیگنال فیوچرز پیمان بنده سری استفاده کنید.

سیگنال فیوچرز همانند سایر انواع سیگنال ها دارای ویژگی های خاصی می باشد و همین ویژگی ها باعث متفاوت بودن سیگنال ها شده است‌.

ویژگی های اساسی و اصلی سیگنال فیوچرز

 • کاهش احتمال خطرات و ریسک: سیگنال فیوچرز برای مدیریت ریسک و کاهش خطر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد یک سیگنال حفاظی می باشد که خطرات ریسک ها را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.
 • استفاده از اهرم ها: استفاده از اهرم ها باعث می شود که معامله گران بتوانند تا دو برابر اعتبار خود سود کنند. در نظر داشته باشید در صورت ایجاد اشتباه در محاسبات و یا ضرر سرمایه گذار تا دو برابر هم زیان خواهد کرد.
 • مشخص کردن قیمت ها با کمک معامله فیوچرز: قیمت ها یا ارزش اقتصادی و بهای کالا ها و یا هر محصولی در حین عقد قرارداد و معامله معین و مشخص می شود.
 • دارایی های عظیم و گوناگون: در بعضی مواقع امکان راحت بودن معامله برای معامله گران را بسیار سخت و دشوار می کند و فروش و تحویل آن را سخت و پیچیده کند. برای مثال: خرید و فروش چند کامیون بزرگ و یا ماشین سنگین. برای همچین معاملاتی استفاده از معاملات آتی و آینده کار را برای معامله گران بسیار راحت کرده است.
 • جذب کردن نقدینگی های موجود: استفاده از معاملات آتی و سیگنال های فیوچرز یکی از مناسب ترین و بهترین راه حل های جذب نقدینگی موجود می باشد‌‌. معاملات آینده و فیوچرز سرمایه های موجود و نقدینگی های سرگردان معامله گران و سرمایه داران را جذب می کند و در بازار های ارز دیجیتالی و یا بازار بورس این نقدینگی ها را به کار می گیرد.

ویژگی ها و مزایای استفاده از معاملات فیوچرز و معاملات آتی بسیار فراوان و متعدد می باشند و در این متن مهم ترین و شاخص ترین ویژگی ها و خصوصیات معاملات آتی و سیگنال فیوچرز را ذکر و شرح دادیم.

معمولا معاملات فیوچرز و یا معاملات آتی برای کسب و کار های خاص بسیار مفید می باشد از جمله: برای کشاورزان، کشاورزان می توانند محصولات خود را با کمک همین معاملات پیش فروش کنند و دیگر نگرانی بابت کاهش قیمت محصولات خود پس از برداشت را نداشته باشند و به سود مورد نظر خود برسند. قرارداد آتی یا معاملات فیوچرز خطر کاهش قیمت را برای معامله گران را کاهش می دهد.

معاملات فیوچرز بایننس چگونه انجام میشود؟

زمانی که قصد انجام معاملات فیوچرز بر روی بیت کوین را در بایننس دارید. برای مثال پیش بینی شما کاهش قیمت بیت کوین از قیمت حال حاضر خود می باشد و قصد باز کردن معاملات شُرت را دارید. در معاملات شما میتوانید تا ۱۲۵ برابر سرمایه خود، از صرافی وام بگیرید. برای مثال برای انجام این معامله شما اهرم ۲۰ را انتخاب کردید، یعنی سرمایه شما ۲۰ برابر میشود. بنابراین با توجه به پیش بینی شما، در صورت کاهش تنها ۵ درصد از قیمت بیت کوین یا هر رمز ارز دیگری که در آن معامله شرت باز کردید، اصل سرمایه شما دو برابر میشود.

سیگنال فیوچرز

سود و زیان در این نوع معامله

اهرم اعتباری است که بایننس در اختیار ما قرار می‌دهد. میزان سود و زیان ترید ها نیز رابطه مستقیم با میزان اهرم که مورد استفاده قرار می گیرد دارد.

اهرم چیست؟

برای مثال شما حدود ۱۰۰۰ دلار در اکانت صرافی خود دارید. همچنین قصد استفاده از وام را دارید. اگر اهرم ۲۰ را انتخاب کنید یعنی صرافی به شما این اجازه را می‌دهد که تا ۲۰ برابر موجودی حساب خود یعنی ۲۰۰۰۰ دلار امکان معامله در ارزهای دیجیتال داشته باشید. معمولاً در اینگونه پلتفرم تا حدود ۱۲۵ برابر دارایی حساب کاربری‌ شما به شما اجازه بهره ‌برداری از وام داده می‌شود.

درنتیجه استفاده از اهرم در ترید های فیوچرز و سیگنال فیوچرز در عین سودآوری میتواند خطرناک هم باشد.

شما همچنین می توانید در کانال سیگنال ما عضو شوید.

سیگنال فیوچرز با پیمان بنده سری

همانطور که در این محتوا توضیح داده شد انجام معاملات فیوچرز نیاز به آموزش ارز دیجیتال دارد چون از حساسیت و ریسک بالایی برخوردار است، متخصصین تیم ما آماده راهنمایی به سرمایه گذاران می باشد، تیم پیمان بنده سری با سابقه چندین ساله در حوزه ارز دیجیتال و کسب دانش تجربی می تواند به شما در زمینه سرمایه گذاری و سیگنال فیوچرز مشاوره دهند، و شما را در این بازار پر نوسان همراهی نمایند.

سیگنال های ارز دیجیتالی انواع بسیار فراوانی دارند و با روش های مختلفی اقدام به تحلیل ارز دیجیتال می کنند و عده ای از این سیگنال ها دارای قدرت تحلیل بالایی می باشند و عده ای از آن ها قدرت پیش بینی و تحلیل ضعیف تری دارند اما شما می توانید متناسب با نوع ارز مورد نظر شما، یک سیگنال را انتخاب کنید.

در واقع سیگنال های موجود یا ارز های رمزنگاری شده یک سری اطلاعات درونی هستند که به افراد سرمایه گذار و معامله گر کمک می کنند تا بتوانند موقعیت های مورد نیاز و مناسب خود را پیدا کنند و از آن ها استفاده کنند.

برای استفاده از تحلیل ها و پیش بینی های سیگنال ها باید با نحوه تحلیل و استفاده از سیگنال ها آشنا باشید تا بتوانید به روش صحیح و درستی از سیگنال های ارز دیجیتالی استفاده کنید.

سیگنال های که دارای قدرت تحلیل بالا و هوشمندانه طراحی شده اند خطر ریسک را برای معامله گران و سرمایه گذاران را بسیار کاهش می دهند و سود سرمایه داران و معامله گران را بسیار بالا می برند.

برای دریافت سیگنال فیوچرز پیمان بنده سری، ابتدا فیل.تر ش.کن خود را روشن کرده و از طریق دکمه زیر وارد ربات تلگرام شده و عضویت خود را به پایان برسانید…

دریافت سیگنال فیوچرز