مژده به افرادی که وقت معامله کردن و سرمایه گذاری در بازارهای مالی را ندارند

شما میتوانید سرمایه ی خود را با کنترل امنیت خودتان به ما بسپارید و بدون کوچکترین فعالیتی فقط از سودهای بازار لذت ببرید چون ما از فرمولی جادویی در معاملات خود به نام معجون اثر مرکب استفاده میکنیم.

فقط کافیه که شما یک حساب در صرافی okex با آی پی ثابت فرانسه بسازید و مبلغ مورد نظرتان را به تتر تبدیل بکنید و واریز تتر به صرافی okex را انجام دهید. دیگه بقیه کارها با ما و لذت بردن از سود با شما !!

حداقل مبلغی که تیم بنده از شما به عنوان سرمایه گذار میپذیرند، ۲۰۰۰ تتر هست که این قرارداد یک ساله میباشد که پایان هر سه ماه تسویه تتری خواهیم داشت.

سوال مهمی که برای سرمایه گذار پیش می آید، این است که دسترسی ما به حساب شما چگونه است؟

با کمی تحقیق در این مورد، متوجه خواهید شد که صرافی okex امکانی را برای کاربران فراهم کرده که بتوانند بدون دخالت سرمایه پذیر در حساب خود (واریز یا برداشت)، سبدگردانی را به سرمایه پذیر بسپارند.

فقط کافیست به قسمت API در صرافی okex مراجعه کرده و از آنجا دو مورد API KEY و Secret KEY را کپی کرده و با استفاده از فرم انتها صفحه برای ما ارسال کنید .

فیلم آموزشی دریافت API از صرافی okex

دانلود ویدیو

اقدام بعدی چیه؟

شما تمام سرمایه خود را از قسمت Funding account به Trading account منتقل کنید.

تسویه بین ما به چه صورتی میباشد ؟

در پایان هر سه ماه با توجه به درصد شراکتمان در سود، محاسبات انجام شده و به خط تلگرام شما ارسال میشود. سپس از جانب شما تسویه تتری به ولت آقای بنده سری انجام میشود و مجدد شما API  جدید از صرافیokex  گرفته و به خط تلگرام مشخص شده در زیر ارسال میکنید.

درصد مشارکت به چه صورته؟

 • برای مبالغ ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تتر، سهم شما از سود ۷۰ درصد و برای ما ۳۰ درصد
 • برای مبالغ ۲۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ تتر، سهم شما از سود ۷۵ درصد و برای ما ۲۵ درصد
 • و برای مبالغ بالای ۴۰۰۰۰ تتر، سهم شما از سود ۸۰ درصد و برای ما ۲۰ درصد
 • جزئیات بیشتر در قرارداد زیر میباشد که شما کافیست قرارداد را دانلود کرده و پرینت نمایید. سپس آن را به صورت خوانا با جزئیات (امضا ، تاریخ و اثرانگشت) پر کرده و همچنین یک گواهی امضا از دفاتر اسناد رسمی گرفته و این دو فرم را بعد از اسکن، به همراه تصویری از کارت ملی جدید یا شناسنامه عکسدار جدید خود برای ما آپلود نمایید.

لطفا تمام قسمت های زیر را به صورت کامل و خوانا پر کرده و آپلود نمایید.کارشناسان ما بعد از تایید نهایی با شما تماس خواهند گرفت تا مدارک را برای ما از طریق پست پیشتاز ارسال کنید. سپس بعد از مهر و امضا توسط شخص آقای بنده سری، مدارک برای شما ارسال میشود.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هرگونه سوال، میتوانید به آیدی تلگرام و یا شماره واتساپ زیر پیام دهید.

t.me/peymanbandesari_sabad

۰۹۹۲۵۷۲۴۷۹۸

 

دانلود قرارداد
 • Date Format: YYYY slash MM slash DD
 • فقط فرمت های jpg, gif, png, pdf تا سقف ۵ مگابایت
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • فقط فرمت های jpg, gif, png, pdf تا سقف ۵ مگابایت
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
 • فقط فرمت های jpg, gif, png, pdf تا سقف ۳ مگابایت
  انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.